Na projekty s mozkem

aneb jak dosáhnout potřebných změn na projektu

Kdo znáte Janku, víte, že si užijete den pro sebe. Zastavíte se a zamyslíte nad tím, jak využít projekty ke zjednodušení práce i života. Jak říká Janka, každý z nás může společnosti přinést svůj cenný vklad a to svým přístupem k životu i k práci.

Přijďte si pro inspiraci.

Registrace

pavel.korenek@reximia.com

Místo konání: Clarion Congress Hotel, Ostrava

Adresa: Zkrácená 2703, 700 30 Ostrava-Jih

Termín: 11.5.2022 v 9:00

 • Standardní cena
 • Zvýhodněná cena „early birds“ při registraci a zaplacení do 31.3.2022
 • Balíček 5ti a více účastníků při registraci a zaplacení do 31.3.2022
 • Cena pro členy Komory Projektových Manažerů (KPM)
 • Zvýhodněná cena pro člena KPM při zaplacení do 31.3.2022
 • 6.300CZK/os
 • 5.300CZK/os
 • 5.200CZK/os
 • 5.500CZK/os
 • 5.200CZK/os

*Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Cena zahrnuje občerstvení, oběd a účast na afterparty.

Storno poplatky:

 • do 31.3.2022 30%
 • od 1.4. do 30.4.2022 60%
 • od 1.5.2022 100%

Vážení přátelé řemesla projektového,

Komora Projektových Manažerů vás tímto srdečně zve na celodenní setkání s Jankou Chudlíkovou v Ostravě, které proběhne v dopolední části formou prezentovaného školení, na které navážeme po obědové pauze pracovním workshopem pod názvem: Na projekty s mozkem aneb jeho efektivní využití k projektovému plánování

V dnešní době čelíme ještě větším výzvám, než jsme si dovedli kdy představit. Nejedná se jen o dopady koronavirové pandemie, ale i o mohutnou expanzi umělé inteligence a technologií. Jak se vyrovnat s tím, že se dnes zásadně mění paradigma přístupu k práci i k životu? Jak při tom všem odlišit, co je podstatné, a zachovat selský rozum? Jak mohou projekty pomoci organizacím i jednotlivcům zvládnout nadcházející změny?

Máme obrovské vymoženosti. Lidstvo nikdy nežilo v takovém vnějším komfortu jako dnes. To však paradoxně přináší i nutnost vnitřní změny postoje k životu i k práci. V přetlaku informací a vlády technologií začíná být stále složitější rozlišit podstatné od nepodstatného a zachovat si selský rozum. Dobře řízené projekty mohou pomoci vnést do naší práce i do našeho života více přehlednosti a tolik potřebného nadhledu.

Pojďte si užít den pro sebe k zastavení a k zamyšlení nad tím, jak můžete využít projekty ke zjednodušení práce i života. Každý z nás může společnosti přinést svůj cenný vklad svým přístupem i životu a k práci. Přijďte si pro inspiraci a sdílení se stejně naladěnými lidmi.


BOOTIQ – zlatý partner

BOOTIQ nově vystupuje jako jedna z dceřiných firem technologické skupiny BiQ Group.

BOOTIQ se zaměřuje na kompletní poradenství a rozvoj businessu v oblastech e-commerce, tvorby webů a e-shopů včetně návrhu prvotřídního UX/UI. Produktové a designové týmy společně vytváří UX, front-end a design webových a mobilních aplikací. Dále poskytujeme online marketing a reklamní služby, které pomáhají vytvořeným produktům prosadit se v digitálním světě.​ Vyvíjíme software, aplikace na míru, IoT, ekosystémy, nasazujeme business intelligence či řešení pro cloudovou infrastrukturu a integraci, věnujeme se také správě a vizualizaci velkých dat, tvorbě databází, vývoji CRM a ERP, optimalizaci logistiky a nastavení IT procesů.

TECHNODAT, CAE – Systémy, s.r.o. – stříbrný partner

Spojujeme znalosti a zkušenosti lidí s nejlepšími digitálními technologiemi, abychom umožnili zažít zkušenost s digitální inovaci.

Již 30 let pomáháme společnostem zefektivňovat a zrychlovat  vývojový a inovační proces. Přinášíme přidanou hodnotu spojenou s hlubokými znalostmi průmyslu s přínosy řešení prověřených širokým spektrem projektů a dlouhodobou úspěšnou podporou zákazníků. Díky silnému technickému i obchodnímu zázemí na území České republiky a Slovenska jsme schopni zajistit vysokou kvalitu služeb všem zákazníkům.

Démos trade a.s. – stříbrný partner

Společnost Démos trade je největším dodavatelem materiálů pro výrobu nábytku v České republice. V příštím roce oslaví třicet let svého působení na trhu.  Centrála společnosti je v Ostravě, napříč Českem  má 13 provozoven, na Slovensku 8.  Své pobočky má také v Polsku, v Maďarsku a rozvíjí exportní aktivity.

Zaměstnává přes 800 zaměstnanců a v obsluhuje  zákazníky z řad truhlářů, výrobců nábytků a interiérových řešení.  Obchoduje s významnými značkami, jako například Egger, Blum, Hettich,  Kronospan,  Franke, Blanco a další.

Reximia – organizátor akce

Společnost Reximia Solutions, s.r.o. je dodavatelem služeb v oblasti řízení projektů a vývojových služeb nejenom v oblasti software, dodavatelem s poctivým osobním přístupem, férovým jednáním a dodávanými výstupy práce v takové kvalitě, aby její zákazníci měli vždy možnost tyto služby a produkty označovat za vysoce profesionální.

Ve společnosti Reximia Solutions, s.r.o. věříme v podání ruky, které je pro nás morálně větším závazkem než formálně podepsaná smlouva.Věříme v ústní dohodu, protože vyslovené slovo se vzít zpět prostě nedá.

V neposlední řadě pak věříme v to, že pozitivní myšlení přináší pozitivní výsledky a šíření dobrých skutků pomáhá k šíření  dobra kolem nás.

Pořadatelem je Komora Projektových Manažerů

Harmonogram akce

Dopolední blok I.:

 • Uvítání a zahřátí
 • Mozek a změny
 • Význam vizualizace

Dopolední blok II.:

 • Kreativní plánování projektů
 • Příčina vs. následek
 • Vizualizace cílů
 • Podstatné a nepodstatné
 • Priority vs. „to do list“

Oběd

Odpolední blok III.:

 • Vlastní „case study“ – kreativní řízení vlastního projektu/problému
 • Od konce zpětný chod
 • Diskuze a sdílení

Odpolední blok IV.:

 • Sdílení zkušeností
 • Otázky a odpovědi

After party „Připij si s Jankou a užij si ostatní na stejné vlně“


Registrací vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Uvedené údaje budou využity v souvislosti s registrací na akci.

Dále vyjadřujete souhlas s pořízením a zveřejněním fotografií a videozáznamu na akci, materiál bude zveřejněn ve fotogalerii na stránkách konference www.komorapm.cz a dále použit k propagaci akce organizátory.

Souhlasím, aby subjekty Reximia Solutions s.r.o. (se sídlem: Heritesova 405/10, Ostrava vedeného Krajským soudem v Ostravě pod spisovou značkou C86619) nebo Komora projektových manažerů, z.s. (se sídlem U Potoka 26, 252 65 Tursko, Praha – Západ, IČ: 228 90 335, spolku zapsaného ve spolkovém rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl L, vložka 22900) zpracovávaly mé osobní údaje, a to v rozsahu jméno a příjmení, název společnosti, e-mail a telefonní číslo, získané v souvislosti s poskytováním produktů či služeb (především vzájemnou interakcí Reximia Solutions s.r.o. nebo Komora projektových manažerů, z.s. a klienta), nebo potenciálního klienta (například vyhodnocením žádosti klienta, vyhodnocením podmínek pro poskytnutí slevy či jiného benefitu).

Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k těmto účelům:

· péče o klienty

· nabízení služeb a produktů spol. Reximia Solutions, s.r.o. nebo Komora projektových manažerů z.s.

S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas je možné kdykoli odvolat zasláním emailu na adresu info@reximia.com nebo info@komorapm.cz  nebo dopisu na kontaktní údaje společností.

Beru na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů mám právo:

· vzít souhlas kdykoliv zpět,

· požadovat po Reximia Solutions nebo Komoře projektových manažerů informaci, jak a jaké mé osobní údaje zpracovává,

· požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

· vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

· požadovat výmaz těchto osobních údajů,

V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se mohu obrátit na společnost samotnou nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.