Unicorn

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu přinášenou našim zákazníkům. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a utilit, komunikace a médií, výroby, obchodu i veřejné správy. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Jsme však zároveň provozovateli internetové služby Plus4U, ve které nabízíme široké portfolio služeb založených na robustních softwarových řešeních pro malé a střední podniky, a hlavně pro lidi. V internetové službě Plus4U si každý z nás vytvoří svůj digitální prostor a propojí se s digitálními prostory těch ostatních – jednotlivců (My Territory) i podniků a organizací (Business Territory).

Technodat

Technodat přináší na trh významnou přidanou hodnotu spojenou s hlubokými znalostmi průmyslu, s přínosy spočívajícími v řešeních prověřených širokým spektrem projektů a dlouhodobou úspěšnou podporou zákazníků.
Od roku 1992 se nám podařilo vybudovat silné technické i obchodní zázemí na území České republiky a Slovenska, které nám pomáhá zajistit vysokou kvalitu služeb všem našim zákazníkům.

BOOTIQ

Bootiq BOOT!Q is a recognized e-commerce and mobile app developer ready to deliver full-scale ICT projects. With 200 professionals and 15 years on the market BOOT!Q stands behind the success of our leading digital companies. Boot up your business with us.

itSMF

itSMF Slovensko je uznávaná profesijná organizácia v oblasti riadenia IT služieb podľa ITIL®. Ich poslaním je najmä:
  • reprezentovať slovenskú komunitu manažmentu IT služieb
  • presadzovať ITSM ako hlavnú disciplínu IT a zabezpečovať interakciu s ostatnými štandardami riadenia podnikov
  • odborne a metodicky podporovať rozvoj výkonnosti IT služieb na Slovensku
V júni 2023 bolo uzavreté memorandum o spolupráci. Viac informácií nájdete na tomto odkaze