Rubrika článků: Různé

Co všechno ve vašem životě je projekt?

Kvalita, agilita, leadership a společenská odpovědnost – toto jsou hlavní témata Projektového symposia 2015, které se uskuteční 19. března v Národní technické knihovně v Praze.

Symposium se uskuteční za podpory všech hlavních profesních organizací sdružujících projektové manažery v ČR. Pokračovat na článek

Zveřejněno: 27. 12. 2014    Rubriky: Různé

Neformální setkání členů KPM a ŘV

Vážené členky, vážení členové Komory Projektových Manažerů,

jste srdečně zváni na neformální setkání členů Komory PM. 28. 1. 2015 od 18.00.

Termín: 28.1.2015 od 18.00

Místo konání: Potrefená Husa na Budějovické, salonek v patře, adresa: Budějovická 1667/64, Praha, 140 00, mapa

Co se letos KPM povedlo:

  • konference jako skutečný projektový svátek
  • pravidelná a oblíbená odborná setkání (networkings)
  • praktické rady Tips & tricks
  • renovace webových stránek

To vše hlavně díky Vaší podpoře, která, jak doufáme, vydrží i do dalších let. Mnohokrát jsme se setkali s reakcí, že byste se rádi v Komoře více zapojili, ale nevíte jak a v jaké oblasti.

Proto bychom chtěli změnit styl práce a vtáhnout Vás více do dění. Pokračovat na článek

Zveřejněno: 17. 12. 2014    Rubriky: Různé

Registrace do soutěže „Projektový manažer roku 2014″

Od 15. 10. 2014 se můžete zaregistrovat do již třetího ročníku soutěže „Projektový manažer roku 2014″. Nyní máte jedinečnou příležitost zkusit zda právě Vy jste tím nejúspěšnějším manažerem v ČR. Přihlášení do soutěže zpřístupňujeme manažerům ze soukromé, veřejné i neziskové sféry napříč všemi odvětvími. Každý kdo se zaregistruje a předloží soutěžní dokumentaci, získá roční předplatné časopisu TÝDEN!

Více informací a registrační formulář naleznete na stránkách http://cspr.cz/?p=1221

Zveřejněno: 3. 11. 2014    Rubriky: Různé

Networking jako „Burza zkušeností, nápadů, materiálů, zdrojů z oblasti Stakeholder managementu“

Dovolujeme si Vás pozvat na další networking pořádaný Komorou Projektových Manažerů, který jsme tentokrát pojali jako „Burzu zkušeností, nápadů, materiálů, zdrojů z oblasti Stakeholder managementu“.

Místo konání: Atos IT Solutions and Services, s.r.o.Doudlebská 1699/5, Praha 4, zasedací místo Prague, 3. Patro hned vedle recepce

Termín konání: 24.11.2014, od 18.00, sraz na recepci v 17.45

Máte jedinečnou možnost se podílet na interaktivním workshopu, kterým Vás provede tým ze Symphery vedený Martinem Klusoněm (prezidentem KPM). Více o networkingu..

Zveřejněno: 24. 10. 2014    Rubriky: Různé

Tip č. 3: Znáte a umíte použít Product Checklist?

Omlouváme se, ale nemáte oprávnění zobrazit tento obsah.

Zveřejněno: 22. 5. 2014    Rubriky: Různé

Tip č. 4: Přehled platů projektových manažerů v roce 2014

Omlouváme se, ale nemáte oprávnění zobrazit tento obsah.

Zveřejněno: 22. 5. 2014    Rubriky: Různé

Projektem roku 2013 je Národní centrum podpory transformace sociálních služeb Milana Šveřepy

Nejlepším profesionálním projektem roku 2013 byl v podvečer festivalu projektového řízení, 21. listopadu v Centru současného umění DOX, vyhlášen projekt Národní centrum podpory transformace sociálních služeb projektového manažera Milana Šveřepy ze společnosti 3P Consulting. V kategorii studentských a neziskových projektů se vítězem stal projekt Mezinárodní festival divadelních škol SETKÁNÍ/ENCOUTER 2013 projektových manažerek Terezy Koudelová a Anny Stránské z Divadelní fakulty Janáčkovy akademie múzických umění v Brně. Tým hodnotitelů také mimořádně ocenil studentský projekt CULTUREA Kateřiny Černé a Žanety Konečné z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Do Síně slávy projektového managementu byl slavnostně uveden Doc. Ing. Branislav Lacko, CSc.

Pokračovat na článek

Zveřejněno: 8. 12. 2013    Rubriky: Různé

Festival projektového řízení 2013

Festival projektového řízení představí úspěšné projekty a manažery napříč obory

Praha, 29. října 2013

Významní čeští manažeři, poradci nebo ředitelé firem — ti všichni uzavřou přibližně za měsíc letošní sezonu na celorepublikové přehlídce věnované profesionálnímu projektovému managementu a aktuálním trendům řízení projektů napříč všemi obory. Třicet řečníků, včetně zahraničních hostů přinese, ve dnech 21. a 22. listopadu, do Centra současného umění DOX nejenom teorii, ale především praxi v oblasti metodik, strategie, praktických postupů, kompetencí a manažerských znalostí. V podvečer prvního festivalového dne budou slavnostně vyhlášeni vítězi druhého ročníku soutěže, která již druhým rokem upozorňuje na nejlepší projekty a projektové manažery v soukromém i neziskovém sektoru.

Pokračovat na článek

Zveřejněno: 21. 10. 2013    Rubriky: Různé

Early Birds / Předprodej na Festival projektového řízení 2013 zahájen

Dovolujeme si Vás informovat o spuštění předprodeje registrací na Festival projektového řízení 2013, který pro Vás připravuje vydavatelství Economia, a.s. ve spolupráci s hlavními profesními organizacemi v oblasti projektového řízení v České republice: České komory PMI, Společnosti pro projektové řízení a Komory Projektových Manažerů.

Průřezová a nezávislá přehlídka projektového řízení Vám přiblíží aktuální trendy, praxi a trénink v oblastech metodik, strategie, praktických postupů, kompetencí a znalostí.

Více o události: http://www.jobs.cz/konference/festival-projektoveho-rizeni-2013-dox-praha/2188/

Registrační formulář: http://festivalpm.formees.cz/f/pmroku-cz/

Zveřejněno: 9. 10. 2013    Rubriky: Různé

Unicorn Systems a Komora projektových manažerů se staly oficiálními partnery

Softwarová společnost Unicorn Systems a Komora projektových manažerů, nezávislé sdružení zabývající se projektovým řízením, navázaly oficiální partnerskou spolupráci.

Předmětem nově navázaného partnerství je zejména sdílení informací, know-how a zkušeností v oblasti projektového řízení a spolupráce na aktivitách a akcích v této oblasti. Prostřednictvím členství v prestižní Komoře projektových manažerů přispějí project manageři Unicorn Systems svými zkušenostmi k aktivnímu rozvoji komunity projektového řízení v České republice.

Unicorn Systems má za sebou více než 20 let zkušeností s řízením těch největších IT projektů v oblastech bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky, průmyslu a dalších oborů. Za tu dobu se mu podařilo vybudovat znalostní databázi a sestavit vlastní metodiku pro řízení rozsáhlých projektů.

Členství v Komoře projektových manažerů je skvělou vizitkou pro Unicorn Systems a bereme ho i jako ocenění našeho vlastního přístupu k řízení projektů, jež jsme za více než 20 let na trhu informačních technologií vybudovali,“ dodal k navázání spolupráce Lukáš Zrzavý, ředitel realizace Unicorn Systems.

Zveřejněno: 19. 4. 2013    Rubriky: Různé