Rubrika článků: Networking

11. 3. Networking Metodika náboru PM do organizace

Milí členové KPM,

11.3 2013 se uskutečnil další networking. Byl výjimečný tím, že jsme jím zahajovali spolupráci s ČSOB coby partnerem Komory Projektových manažerů. Networking se konal v prostorách ČSOB a účastnili se jej kromě členů KPM také zástupci z řad projektových manažerů ČSOB a personálního oddělení.

Akce se zúčastnilo celkem 23 osob a povídali jsme si na téma „Metodika náboru PM do organizace “.

Pokračovat na článek

Zveřejněno: 23. 3. 2013    Rubriky: Networking

19. 6. – Networking Řízení rizik IT projektů

Vážení a milí členové KPM,

dne 19.6. 2012 se uskutečnil v pořadí druhý networking, tentokrát organizovaný společně s mezinárodním profesním sdružením ISACA Czech Republic Chapter .

Akce se zúčastnilo 14 členů za KPM a cca 25 členů za ISACA. Tématem společného networkingu bylo  „Řízení rizik IT projektů“.

První část byla věnována prezentacím, tématu „Strategické či operativní řízení rizik IT projektů?“ se věnovala Jitka Bastlová (Ernst amp; Young ČR).

Petr Kadaník (AutoCont CZ) se zabýval ve své prezentaci „Nástroji na identifikaci rizik a příklady využití v IT projektech“.

Pokračovat na článek

Zveřejněno: 22. 7. 2012    Rubriky: Networking

10. 4. – Networking

Vážení členové KPM a příznivci projektového řízení,

Dne 10.4. se v centru HUB v Praze 5 konal v pořadí první networking. Rádi bychom se s vámi podělili o naše poznatky.

Akce se zúčastnilo 16 členů, což na první networking není vůbec špatné. Seznámili jsme se s lidmi z oboru IT, bankovního sektoru, konzultačních a poradenských firem a díky otevřené diskusi mohli sdílet jejich poznatky a zkušenosti z oblasti projektového řízení.

Pokračovat na článek

Zveřejněno: 11. 6. 2012    Rubriky: Networking