Rubrika článků: Konference

Konference PMcon – KROK DO NEZNÁMA

Již 4. ročník konference projektového řízení PMcon, letos na téma „Krok do neznáma… aneb čím prochází začínající projekťák“, se uskuteční 2. června 2017 v areálu ČZU v Praze.

Ve formě odborných workshopů a přednášek přijdou předat své zkušenosti z praxe odborníci z oblasti projektového
řízení. Informacemi nabitý den pak zakončí neformální networkingové setkání.

 

 

Pokračovat na článek

Zveřejněno: 27. 4. 2017    Rubriky: Konference

Špičkoví projektoví manažeři se sešli v Praze

foto-konf-03Praha, 26. září 2016 – Poslední letní dny letošního roku patřily v hotelu Barceló tradiční konferenci projektového řízení. Letošního, již 8. ročníku, se zúčastnilo rekordních 190 účastníků. Hlavním motivem konference byla různorodost pohledů na metody a postupy projektového řízení. Řada přišla ale i na lepší využití lidského mozku, nebo přípravu kvalitní kávy. Pokračovat na článek

Zveřejněno: 5. 10. 2016    Rubriky: Konference

Konference PMcon 2015

pmcon2015-plakat (1) (1)Jak řídit projekty a nezbláznit se? Tak zní podtitul 2. ročníku konference PMcon pořádané Studentským klubem projektového řízení (SKPŘ). Návštěvníci se mohou těšit na odborné přednášky, praktické workshopy i večerní networking s doprovodným programem. Akce se uskuteční 5. června 2015 v prostorách Studijního a informačního centra ČZU v Praze.

 Po loňské premiéře se blíží další ročník akce, jejímž hlavním cílem je navést její účastníky tím správným směrem k úspěšnému řízení projektů. Programem i formou je připravována na míru lidem, kteří se chtějí profesionálně rozvíjet v oboru projektového řízení – především studentům, juniorním „projekťákům“ a všem ostatním, kteří ve své praxi začínají s řízením projektů a chtějí získat více znalostí z této oblasti. Pokračovat na článek

Zveřejněno: 16. 4. 2015    Rubriky: Konference

6. ročník celostátní konference projektového řízení Mezi řádky projektového managementu je za námi!

 

konference_2014_01

A jaká vlastně byla?

Co dělá úspěšného projektového manažera úspěšným? Jsou pro něj důležité jen „hard skills“ nebo je to ještě něco jiného? Existují oblasti, o kterých se tolik nemluví, oblasti „mezi řádky“, a přesto ovlivňují úspěch či neúspěch konkrétního projektového manažera potažmo celého projektu. Jaký je tedy každodenní život projekťáka, co dělá, co by dělat měl a jak?

Je za námi již 6. ročník odborné konference v čele s organizátory Sympherou a Komorou Projektových Manažerů. 24. a 25. září se sešli odborníci i široká veřejnost a hledali spolu odpovědi na řadu otázek.

Pro historicky nejvyšší počet 180 registrovaných účastníků z České republiky a Slovenska bylo připraveno osm odborných přednášek se zajímavým mixem přednášejících, ale i hostů z komerční či státní sféry. Díky workshopům si účastníci mohli nejzajímavější témata vyzkoušet přímo na místě, podělit se o zkušenosti s kolegy „odjinud“ a podívat se na svou každodenní práci z jiného úhlu pohledu. Pokračovat na článek

Zveřejněno: 9. 9. 2014    Rubriky: Konference

Konference PMcon má za sebou úspěšnou premiéru

V úterý 3. června 2014 proběhl na půdě České zemědělské univerzity v Praze první ročník konference PMcon s podtitulem „Úspěšný start do světa projektového řízení“. Tato akce, pořádaná primárně nadšenci z řad studentů, přilákala při své premiéře přes 150 účastníků a již teď je jisté, že první ročník nebude posledním.

PMcon je akcí, která je programem i formou připravována na míru lidem, kteří se chtějí profesionálně rozvíjet v oboru projektového řízení – především studentům, juniorním „projekťákům“ a všem dalším, kteří ve své praxi či podnikání s řízením projektů začínají. Jako odborný partner akci podpořila také Komora Projektových Manažerů.  Cílem konference bylo zprostředkovat jejím účastníkům ucelený pohled na jednotlivé fáze projektového řízení, upozornit na nejdůležitější aspekty vedoucí k úspěšnému dosahování projektových cílů, poskytnout přehled o možnostech dalšího rozvoje v této oblasti a poskytnout prostor pro získávání zajímavých kontaktů.

 Během celodenního programu vystoupilo se svým příspěvkem hned 13 řečníků, kteří v rámci svých prezentací postupně pokryli celý životní cyklus projektu od počátečních a plánovacích fází, přes rozvoj a řízení týmu, rizik, kvality, až k ukončení projektu. Na své si tak přišli jak úplní nováčci, kteří se seznámili se základními teoretickými koncepty, tak juniorní projektoví pracovníci, kteří měli příležitost si poslechnout mnohé poznatky z praxe. Jako jeden z přednášejících se s prezentací na téma „Jak vytvořit smysluplný a použitelný plán projektu“ představil také Oliver Čapčík, Projekt Management Consultant ve společnosti Symphera, člen KPM.

 6G4A4824  6G4A4847

Pokračovat na článek

Zveřejněno: 10. 6. 2014    Rubriky: Konference