3D brýle, Google Home na Moravě

Čtvrteční podvečer 28.3.2019 ve Zlíně patřil networkingové akci Komory Projektových Manažerů.

Díky skvělému zázemí, které zajistil dlouholetý partner komory, společnost Technodat a moderátorovi celé akce Aleši Niessnerovi, se všichni zúčastnění mohli plně oddávat tématům kolem automatizace a robotizace v projektech.

Účastníci si v rámci ukázek vyzkoušeli možné využití virtuální projekce s použitím 3D brýlí v praxi a promluvili si s chytrým zařízením Google Home. Diskutovali zkušenosti se zaváděním postupů a nástrojů pro podporu automatizace procesů v jejich společnostech. V druhé části jsme se pak čistě prakticky zaměřili na zkušenosti s využíváním nástrojů pro řízení projektů ať už metodou waterfall nebo agilně včetně ukázek a tipů využití nástroje JIRA.

Tak bohatá diskuze na networkingu již dlouho nebyla a vypadalo to, že se snad ani nikomu nechce končit.

Po deváté večerní se pozvolna stále ještě diskutující hloučky začaly přesouvat do svých domovů.

Opět povedený večer s velmi zajímavými lidmi a perfektní atmosférou.

Kdo nebyl, nemusí být smutný, již se chystá v dohledné době další networking na Moravě a vy můžete být přitom.

S poděkováním všem účastníkům i partnerovi komory, společnosti Technodat se za Komoru Projektových manažerů těší na další setkání s vámi, Pavel Kořenek

Zveřejněno: 8. 4. 2019    Rubriky: Různé