MODEROVANÁ ODBORNÁ DISKUSIA PREČO PROJEKTY ZLYHÁVAJÚ? KEDY PROJEKTY ZLYHÁVAJÚ?

dovoľujeme si vás pozvať na odbornú moderovanú diskusiu na tému „Prečo projekty zlyhávajú“, ktorá sa bude konať v utorok, 9.10.2018 podvečer o 17hod. v kaviarni Kafe Lampy v Bratislave-Petržalke (blízko sídla Tatrabanky).

Diskusiu bude moderovať Peter Sochna, prezident SPPR, konzultant a školiteľ v oblasti projektového riadenia
– výstupy z diskusie budú aplikované v programe pripravovanej 12. odbornej konferencie eFocus (17.10.2018 v Bratislave):

Diskusia sa koná ako súčasť spoločenského odborného prieskumu v odbornej komunite PM a jej účelom je identifikovať aktuálne problémy (eventuálne aj ich príčiny) pri riadení projektov, ktoré spôsobujú ich nízku účinnosť, resp. nízku efektívnosť.

Podujatie organizujú spoločne SPPR, PMI Slovensko, znalostný portál EDU.24 (Ivan Sámel) a agentúra eFocus – tešíme sa na vašu účasť.

VSTUP VOĽNÝ – NUTNÁ PREDCHÁDZAJÚCA REGISTRÁCIA

ORGANIZAČNÁ GARANCIA