Aktivity na Slovensku nastartovány

Před měsícem, 12. dubna, jsme měli jedinečnou možnost uspořádat první networkingovou akci na Slovensku a vykročit tak směrem k naplňování naší stanovené strategie. Byl to skvěle využitý čas u snídaně a hodláme v tom pokračovat.

V bratislavském bistru st. Germain se 37 projektových manažerů dozvědělo, že Monte Carlo není jen překrásná část Monackého knížectví, ale že jde i o chytrou a zároveň jednoduchou metodu, jak si validovat odhady na projektu. Romana Slivka se na téma „Project in Numbers / Numbers in Projects“ důsledně připravil a nebyla o poučné pojmy nouze. Roman, s nadšením jemu vlastním, hovořil o číselných parametrech projektů, věnoval se nejen popisu, ale i praktickým příkladům a nezapomněl ani na tipy ze své letité praxe. Roman nás obohatil i svými poučeními ze Steering Committees, kterým svá „čísla“ prezentoval. A v neposlední řadě jsme si užili úžasné občerstvení á la France.
 
Za celkovou podporu a organizaci děkujeme našim kolegům a členům Romanovi Kormaňákovi a Borisovi Zovčákovi. A co Vy? Dorazíte příště?

 

Zveřejněno: 16. 5. 2018    Rubriky: Různé