Zážitky z neformálního networkingu na horách

Ve dnech 1.-4.2. se nás 8 sebralo a vyrazilo na neformální networking spojený s lyžováním v rakouském středisku Dachstein West. Pod dohledem zkušeného lyžařského instruktora Přemysla Miky jsme zvládli (tedy ti vytrvalejší z nás) nalyžovat 146 kilometrů, 47 krát se nechat vytáhout lanovkou a urazit 24 439 výškových metrů – to je, myslím, velmi slušný výkon.

A co nám to dalo?

Zjistili jsme, že jsme celá skupina poměrně slušní lyžaři, kteří se sice mají co učit (kdo nemá, že?), ale rozhodně se za sebe nemusí stydět (volná citace kolegy instruktora). Ukázalo se, že strávit společně 3 dny na čerstvém vzduchu a neformálně je velmi dobrá platforma pro výměnu informací z oboru (nebyl by to
podle mého názoru platný výlet takové skupiny, pokud bychom alespoň jednou nenarazili na téma agile vs. waterfall :)), ale samozřejmě i pro mimooborové konverzace. V diskusích, které byly plodné a hodnotné, za což všem kolegům patří veliký dík, jsme se mnohdy dotkli i činnosti Komory a myslím, že z těchto diskusí máme v Komoře co čerpat. Nutno také konstatovat, že jsme hodně času věnovali lyžařské technice, instruktážním videům a teorii carvingu, ale na druhé straně také relaxaci.

Níže přikládám několik fotografií ze společného výletu. Věřím, že jsme podobnou akci nepořádali naposledy a vřele všem do příště doporučuji, aby svou účast důkladně zvážili.

Zbyněk Šlosar
Komora PM

Panorama
T. Oupický, P. Mika, T. Rendek, M. Nassler, Z. Šlosar