Předvánoční setkání projektových vedoucích ve Zlíně

• Zajímá Vás téma projektového řízení a nemáte v pracovní době prostor pro účast na seminářích?
  • Rádi byste se zúčastnili neformálního setkání s jinými vedoucími projektů a diskutovali o tématech týkajících se projektů a řízení obecně?
  • Neměli jste možnost navštívit letošní konferenci pořádanou Komorou Projektových Manažerů v Praze?

Pak právě pro Vás společnost Technodat ve spolupráci s Komorou Projektových Manažerů připravila velmi zajímavý networking.

Přineseme Vám ochutnávku toho nejlepšího z dvoudenního konferenčního maratonu v Praze obohacené o naše postřehy. Podíváme se na hlavní myšlenky jednotlivých prezentací a témat. V rámci společných diskuzí využijeme naše různé zkušenosti.

Některá ze zajímavých témat:

• Když pro stromy nevidíme les, aneb zaměřme se na to co je důležité.
  • Měkké dovednosti s tvrdým dopadem, aneb nezapomínejme na formu.
  • Chcete, aby vaši pracovníci používali mozek?, aneb jak nastavit správnou míru řízení a další…

Termín: čtvrtek 7. 12. 2017 v 17 hodin

Místo konání: Technodat, CAE-systémy, s.r.o., Štefánikova 7042, Zlín

Zváni jsou nejen projektoví manažeři, ale všichni kdo se s řízením projektů setkávají a tato oblast je zajímá.

Účast zdarma, stačí pouze Vaše registrace.

Info a registrace zde na webu:

Předvánoční setkání projektových vedoucích ve Zlíně

Zveřejněno: 23. 11. 2017    Rubriky: Různé