Využijte svůj potenciál na maximum a řiďte svůj profesní růst jako projekt

Na listopadovém networkingu, který pro vás pořádáme v Praze, se s vámi Roman Slivka, kterého mnozí z vás znají z konference, pobaví o využití svého potenciálu na maximum a poradí, prodiskutuje, jak řídit svůj profesní růst jako projekt.

Roman nám před networkingem posílá pár otázek k promyšlení: „Přemýšleli jste někdy nad tím, co bude dál, až dokončíte právě rozdělaný projekt či program? Že je to zbytečné, že je toho tolik, že nevíte, co dřív? Ano, projektů a programů je spousta stačí si jen vybrat. Podle čeho si vybíráte Vy? Že Vám je přidělují nadřízení? Není to škoda nechat rozhodovat druhé o tom, co bych chtěl dělat já? Já jsem přesvědčený, že to škoda je!

Můj další dotaz je, zda víte, jakou pozici či roli byste rádi zastávali v budoucnu? Z mých zkušeností vím, že junioři se chtějí učit, pozici jako takovou nehledají. Projektoví manažeři s více než třemi lety praxe, mají jasno a většina z nich míří na pozice manažerů (program, portfolio, office). Jenže po získaní těchto pozic dochází k vystřízlivění a u někoho přijde krize středního věku, u někoho propukne stav deziluze.

Vzhledem k tomu, že nám proudí žilami krev projektových manažerů, neuvažovali jste někdy o tom, že můžete řídit vlastní profesionální růst jako projekt?

Během networkingu, bych se s Vámi rád podělil o své vlastní zkušenosti.

Třeba o ty, které mi pomáhají ve vlastním profesním růstu, anebo o ty, které mi pomohly posunout dál více než tří set tři stovky projektových manažerů.“

 

Místo konání: ČSOB, Radlická 155, Praha 5

Termín: 14.11.2017

Čas: 18.00, sraz v 17.50 na recepci

Dostupnost: přímo na metru B

 

Těšíme se na vás

 

Zveřejněno: 23. 10. 2017    Rubriky: Různé