Jak jsme hráli minigolf

Kdo se poslední středu v červnu nemohl zúčastnit neformálního setkání členů Komory Projektových Manažerů, přišel hned o několik věcí. Tou první bylo představení novinek z plánů KPM do roku 2020, další bylo hřiště o 18 jamkách minigolfu, které jsme všichni úspěšně zdolali, ale hlavně jste přišli o zajímavé příběhy od kolegů projekťáků.

Neformálního setkání s minigolfem se zúčastnilo 17 členů a 16 si zkusilo i 18 jamkové hřiště Adventure Minigolf Arény v pražské Libni. Než jsme začali boj o nejlepší tým a hráče minigolfu, poslechli jsme si od prezidenta Komory novinky a plány Komory, součástí byla i malá ochutnávka z dokumentu Strategie 2020 Komory Projektových Manažerů. Strategie 2020 se finalizuje a všichni s ní budeme už brzy seznámeni. Po krátké diskuzi a seznámení se s pravidly hry jsme se rozdělili do čtyř týmů a pak už nic nebránilo v odpalování. Všem nám trefování do jamek šlo neskutečně dobře, ale vždycky se najde někdo, kdo je prostě nejlepší. Mezi týmy to byl tým složený z Martina, Lenky, Honzy H. a Honzy K. Na druhém místě se umístil tým s Milanem S., Petrem, Štěpánkou a Michalem a jen o dva údery víc měl tým na třetím místě složený ze Zbyňka, Sylvy, Štěpána a Olivera. Čtvrtou bramborovou medaili pak získala čtveřice Lucka, Vratislav, Milan a Tomáš.

Mezi hráči nás všechny přehrál Martin Klusoň, čestný prezident KPM, který zdolal hřiště 41 údery. Na druhém místě se umístila Lenka Šťavová s 45 údery. A o třetí místo se bojovalo v rozstřelu. Ze čtyř hráčů, kteří nastříleli shodně 46 úderů, se do finále rozstřelu dostal i prezident KPM Zbyněk Šlosar, avšak byl poražen Michalem Korfem. Michal se tedy nakonec radoval z třetího místa. Jen pro porovnání našich výsledků s rekordem hřiště. Byli jsme lepší průměr, protože rekord je 25 úderů na 18 jamek.

V následujících měsících se můžete těšit na příběhy, které nám vyprávěli kolegové na minigolfu např. o řízení projektů pro rozvojové země. Dále vás budeme informovat o Strategii 2020 Komory Projektových Manažerů a v září (20. – 21.9.2017) nás čeká největší projektová událost tohoto roku – 9. Ročník Konference projektového řízení. Přihlaste se ještě dnes!

Zveřejněno: 12. 7. 2017    Rubriky: Networking, Různé