Tušíte, co bylo poslední středu v měsíci?

Poslední středa v měsíci se nesla ve znamení setkání přátel Komory. Pro vás co jste nepřišli, tak nevadí, je tu krátké sumary.

zbyněk_02Sešlo se nás s prezidentem komory Zbyňkem Šlosarem celých sedm a v příjemné kavárně v centru Prahy jsme probírali plán a témata networkingů na letošní rok.  Řešili jsme, jak moc se čtou newslettery, co vám posílám.

Taky jak moc klikáte na odkazy a jak pro vás udělat newslettery zajímavější. Vymysleli jsme novou rubriku, a to – Zajímavé články z projektových webů. Každý měsíc vám v newsletteru přineseme dávku přínosných článků z PM webů z celého světa, to kdybyste sami nestíhali procházet různé diskuze a sledovat všechny weby, co vás zajímají. Na novou rubriku se můžete těšit už za čtrnáct dní. A nezapomeňte, další Setkání přátel Komory se koná zase poslední středu v měsíci, tentokrát to bude 22.2.2017. Hlásit se můžete Štěpánce email – stepanka.bodlakovako@komorapm.cz.

Zveřejněno: 1. 2. 2017    Rubriky: Různé