Networking KPM o různých typech plánů a jejich sledování

konference_2014_10Rádi bychom vás pozvali na další networking organizovaný Komorou PM.

Kdy: 22.4. 2015, od 18.00

Kde: POTREFENÁ HUSA HOLEŠOVICE, Dukelských hrdinů 696/43,Praha 7, www.potrefenahusa7.cz

Tentokrát bychom se chtěli věnovat tématu sledování progresu v různých typech plánů. Rádi bychom si ukázali, jaké typy plánů lze využít na projektu a jaké jsou alternativy vůči klasickému MS Projectu. Chtěli bychom se podívat na ukázky a také se netradičně dotknout metody EVM.

Networkingem vás provedou kolegové se spol. Symphera Martin Klusoň a Oliver Čapčík, spolu s nimi kolegové Jan Kopřiva a Karel Hrubý z ČSOB.

Určitě jste si všimli, že jsme pro tento networking zvolili neformální prostředí restaurace, kde můžete zůstat i po skončení odborné části a popovídat si s kolegy. Při zahájení je pro vás připraveno malé občerstvení hrazené komorou, samozřejmě si pak můžete objednat vše, na co budete mít chuť,  ale to už v režii vlastní.

Registrace a podmínky účasti:

Registrovat se můžete e-mailem na adrese: stepanka.bodlakova@komorapm.cz nebo info@komorapm.cz do 21.4.2015.

Počet míst v restauraci  je omezen. Prosíme vás o včasnou registraci. VSTUP JE ZDARMA pro členy KPM a ty, kteří se networkingu účastní poprvé, pro ostatní poplatek 200 Kč.

Zveřejněno: 31. 3. 2015    Rubriky: Networking