Neformální setkání členů KPM a ŘV

Vážené členky, vážení členové Komory Projektových Manažerů,

jste srdečně zváni na neformální setkání členů Komory PM. 28. 1. 2015 od 18.00.

Termín: 28.1.2015 od 18.00

Místo konání: Potrefená Husa na Budějovické, salonek v patře, adresa: Budějovická 1667/64, Praha, 140 00, mapa

Co se letos KPM povedlo:

• konference jako skutečný projektový svátek
  • pravidelná a oblíbená odborná setkání (networkings)
  • praktické rady Tips & tricks
  • renovace webových stránek

To vše hlavně díky Vaší podpoře, která, jak doufáme, vydrží i do dalších let. Mnohokrát jsme se setkali s reakcí, že byste se rádi v Komoře více zapojili, ale nevíte jak a v jaké oblasti.

Proto bychom chtěli změnit styl práce a vtáhnout Vás více do dění.

Zajímá Vás, co chystáme v roce 2015? Přijďte, popovídejme si a naplánujme aktivity společně.

Nebo naopak máte nápad(y), co bychom mohli změnit a chtěli byste se aktivně zapojit?

Neváhejte, rádi si vyslechneme Vaše názory a uvítáme Váš zájem přiložit ruku k dílu. Např. kolega Michal Korf, který má na starosti program/akce KPM, hledá „event manažera“ na networkingy, tedy někoho, kdo by se staral o organizaci networkingů po programové stránce.

Již nyní víme, že časem budeme hledat další „pomocníky“ např. v oblasti komunikace.

Prosím o potvrzení Vaší účasti do 10.1.2015 na email stepanka.bodlakova@komorapm.cz, aby bylo možné zarezervovat restauraci vhodnou k setkání.

Na závěr nám dovolte popřát Vám klidné prožiti vánočních svátků a pevné zdraví v roce 2015.

Za KPM

Řídící výbor