6. ročník celostátní konference projektového řízení Mezi řádky projektového managementu je za námi!

konference_2014_01

A jaká vlastně byla?

Co dělá úspěšného projektového manažera úspěšným? Jsou pro něj důležité jen „hard skills“ nebo je to ještě něco jiného? Existují oblasti, o kterých se tolik nemluví, oblasti „mezi řádky“, a přesto ovlivňují úspěch či neúspěch konkrétního projektového manažera potažmo celého projektu. Jaký je tedy každodenní život projekťáka, co dělá, co by dělat měl a jak?

Je za námi již 6. ročník odborné konference v čele s organizátory Sympherou a Komorou Projektových Manažerů. 24. a 25. září se sešli odborníci i široká veřejnost a hledali spolu odpovědi na řadu otázek.

Pro historicky nejvyšší počet 180 registrovaných účastníků z České republiky a Slovenska bylo připraveno osm odborných přednášek se zajímavým mixem přednášejících, ale i hostů z komerční či státní sféry. Díky workshopům si účastníci mohli nejzajímavější témata vyzkoušet přímo na místě, podělit se o zkušenosti s kolegy „odjinud“ a podívat se na svou každodenní práci z jiného úhlu pohledu. V prostorách kongresového centra hotelu andel’s se snad nenašel nikdo, kdo by si nevychutnal neformální, ale profesionální atmosféru a přátelské prostředí jako stvořené pro upevňování stávajících kontaktů i navázání nových. Všichni zúčastnění se mohli přesvědčit, že se právem jedná o jednu z největších a nejnavštěvovanějších akcí projektového řízení v České republice. Moderování se zhostili Petra Rejsová ze společnosti Symphera a David Šnorek ze společnosti Deloitte Advisory, kteří účastníky prováděli dopoledním programem po oba dva dny.

Organizátoři letos kladli mimořádný důraz na networking a účastníkům připravili překvapení v podobě „miniprojektu“ společné výstavby Jenga věže v průběhu středečního oběda. Dva nejšikovnější týmy byly po vyhodnocení odměněny J Další novinkou bylo neformální večerní setkání v pro všechny, kteří chtěli pokračovat v započatých diskusích v průběhu oběda či kávových přestávek.

Již tradičně byla součástí akce bohatá tombola a nelze opomenout, že akce by nebyla natolik úspěšná, nebýt našich partnerů a ostatních podporovatelů, jejichž počet byl také historicky nejvyšší.

Více o konferenci se dozvíte na stránkách www.pmkonference.cz

Zveřejněno: 9. 9. 2014    Rubriky: Konference