24. 6. – Networking Agilní vs. tradiční plánování projektu

Vážení členové KPM a příznivci projektového řízení,

Dne 24.6. 2013 se v prostorách Unicorn Systems v na Praze 7 konal networking na téma „Agilní vs. tradiční plánování projektu“. Rádi bychom touto cestou krátce vyhodnotili zajímavý večer.

Akce se zúčastnili členové KPM, zástupci projektového týmu ČSOB (partnera KPM), projektoví manažeři Unicorn Systems a ti, kteří se zajímají o projektové řízení a činnost Komory PM a chtěli si vyzkoušet jak taková odborná setkání probíhají. Takže kapacita příjemné zasedací místnosti Unicorn Systems Executive Briefing Centre nám nakonec sotva stačila. Diskusí na zajímavé téma jsme zároveň zahájili úzkou spolupráci s jedním z významných partnerů KPM – Unicorn Systems.

Bavili jsme se zejména o tom jaké jsou rozdíly mezi tradičním a agilním řízením projektů a kdy je účelnější použít jakou metodu. Účastníci diskusi okořenili o své osobní zkušenosti a názory na aplikaci a vhodnost použití jednotlivých metod v praxi. Schůzka se nakonec protáhla z plánovaných dvou hodin na tři a věřím, že všichni odcházeli obohaceni o nové poznatky a náměty.

Příští networking chystáme na listopad 2013, ale ještě před tím Vás zveme na zářijovou konferenci na téma „Zralost projektového managementu“. Přijďte a podpořte s námi projektové řízení v ČR, máte možnost se potkat s ostatními členy, získat nové zkušenosti a kontakty.

Těšíme se na Vás.

Za KPM Monika Pidrmanová