Unicorn Systems a Komora projektových manažerů se staly oficiálními partnery

Softwarová společnost Unicorn Systems a Komora projektových manažerů, nezávislé sdružení zabývající se projektovým řízením, navázaly oficiální partnerskou spolupráci.

Předmětem nově navázaného partnerství je zejména sdílení informací, know-how a zkušeností v oblasti projektového řízení a spolupráce na aktivitách a akcích v této oblasti. Prostřednictvím členství v prestižní Komoře projektových manažerů přispějí project manageři Unicorn Systems svými zkušenostmi k aktivnímu rozvoji komunity projektového řízení v České republice.

Unicorn Systems má za sebou více než 20 let zkušeností s řízením těch největších IT projektů v oblastech bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky, průmyslu a dalších oborů. Za tu dobu se mu podařilo vybudovat znalostní databázi a sestavit vlastní metodiku pro řízení rozsáhlých projektů.

Členství v Komoře projektových manažerů je skvělou vizitkou pro Unicorn Systems a bereme ho i jako ocenění našeho vlastního přístupu k řízení projektů, jež jsme za více než 20 let na trhu informačních technologií vybudovali,“ dodal k navázání spolupráce Lukáš Zrzavý, ředitel realizace Unicorn Systems.

Zveřejněno: 19. 4. 2013    Rubriky: Různé