19. 6. – Networking Řízení rizik IT projektů

Vážení a milí členové KPM,

dne 19.6. 2012 se uskutečnil v pořadí druhý networking, tentokrát organizovaný společně s mezinárodním profesním sdružením ISACA Czech Republic Chapter .

Akce se zúčastnilo 14 členů za KPM a cca 25 členů za ISACA. Tématem společného networkingu bylo  „Řízení rizik IT projektů“.

První část byla věnována prezentacím, tématu „Strategické či operativní řízení rizik IT projektů?“ se věnovala Jitka Bastlová (Ernst amp; Young ČR).

Petr Kadaník (AutoCont CZ) se zabýval ve své prezentaci „Nástroji na identifikaci rizik a příklady využití v IT projektech“.

Po přestávce následovala panelová diskuse s odborníky na projektové řízení:

• Jitka Bastlová;Senior Consultant, Ernst amp;Young ČR
  • Vladimír Čech; Senior Project Manager, Hewlett-Packard
  • Petr Hujňák; Director, Per Partes Consulting a prezident ISACA CRC
  • Petr Kadaník; Senior Project Manager,AutoCont CZ
  • Martin Klusoň; Director, Symphera a Prezident KPM

Složení odborníků v panelu, vedení a vlastní diskuse byly na základě zpětných vazeb hodnoceny velice pozitivně. Účastníci také ocenili prezentace, celkovou přátelskou atmosféru a to, že se jednalo o společnou akci KPM a ISACA .

Co naopak účastníci nejvíce postrádali, bylo více praktických příkladů, situací a návodů, jak vše zužitkovat v konkrétních situacích.

Celkově se networking vydařil po organizační i odborné stránce. Děkujeme členům za účast i názor projevený ve zpětných vazbách, je pro nás velice důležitý.

Příští akci chystáme již na září (26.-27.9.), bude jí Konference projektového řízení s podtitulem „Radosti a strasti projektového řízení aneb co v teorii nezazní, ale praxi naleznete“.

Těšíme se na další spolupráci.

Za ŘV Petra Rejsová

Zveřejněno: 22. 7. 2012    Rubriky: Networking