Vánoční networking komory PM s překvapením

Nemůžeme vám slíbit, že přijde Mikuláš, ani to že k nám s předstihem zavítá Ježíšek s dárky.

Co však slíbit můžeme, je, že osoba skrývající se za oním překvapením je uznávaná kapacita v oblasti projektového managementu, čestný prezident Komory projektových manažerů pan Martin Klusoň, se kterým vás společně provedeme netradiční networkingovou akcí, opět zaměřenou na aktuální trendy v oblasti projektového managementu.

Kdy: 9.12.2016 od 17.00

Kde: V prostorách společnosti Tieto (meeting room 9 n.p.), adresa: 28. října 91, Ostrava, mapa

Jeden z významných partnerů Komory projektových manažerů na Moravě přináší zajímavé téma z praxe v oblasti IT projektů řízených metodikou PRINCE2. Téma Akceptační kritéria v projektech, které bude společně diskutováno jak z pohledu teoretického, tak především praktického. Neopomeneme ani obtíže, které se s daným tématem na projektech vyskytují a způsoby a možnosti jejich efektivního řešení.

• Zajímá vás téma projektového řízení a nemáte v pracovní době prostor pro účast na seminářích?
  • Nebo se jen chcete obohatit o zkušenosti a „best practice“ kolegů? Možná narážíte na stejné problémy.
  • Případně máte témata, které potřebujete nezávisle zkonzultovat mimo své firemní prostředí?

Na co se tedy můžete těšit?

• Na úvod nás krátkou přednáškou provede náš host Martin Klusoň
  • Na kterou navážeme praktickými příklady z praxe a procvičíme řešení na konkrétních příkladech.
  • Na setkání s odborníky z mnoha firem a různých odvětví.
  • Na stále častěji se vyskytující téma řízení projektů: metodika Prince2 nebo Agile™ nebo PRINCE2 Agile™?
  • Zajímá vás členství v Komoře projektových manažerů?

Jak se přihlásit?

Jednoduše zašlete mail na jeden z níže kontaktů moderátorů Pavla nebo Marka, kteří se na vás těší:

Pavel Kořenek

mail: SiiT@SiiT.cz

Tel: +420 731 131 482

Marek Palla

mail: MarekPalla@seznam.cz

Tel: +420 732 920 267

Zveřejněno: 9. 12. 2016    Rubriky: