Společný networking Interim Manažerů a Komory PM

První networking v roce 2015 pořádaný Komorou PM a skupinou Interim Manažerů ve spolupráci s Českou asociací interim managementu.

Termín: 10. 2. 2015, 18.00 – 20.00, sraz na recepci v 17.50

Místo konání: ČSOB, Radlická 333/150, Praha 5, přímo na stanici metra Radlická, mapa

Nevíte co to je Interim Management či co vám může nabídnout Komora projektových manažerů? Přijďte se seznámit s novými kolegy z jiného profesního sdružení a podělte se o své zkušenosti s Interim Managementem.

Program:

Interim Management  – co se rozumí pod pojmem Interim management, jaká je situace na trhu, základní předpoklady interim manažera, kariera, vzdělávání – přednášet budou kolegové z řad interim manažerů Milan Schwarzkopf (Interim) projektový manažer a Vladimír Větrovský (Interim Executive)

Komora PM a projektový management vůbec – kde je a kam míří? Plán nejen na rok 2015 představí a možností spolupráce s interim manažery se dotkne Martin Klusoň (prezident KPM)

Předpokládáme, že během přednášek bude probíhat interaktivní diskuse, kde budete mít možnost se ptát na vše, co vás o Interim Managementu a KPM zajímá

Registrace

Registrovat se můžete e-mailem na adrese: stepanka.bodlakova@komorapm.cz nebo info@komorapm.cz do 6.2.2015.

VSTUP JE ZDARMA

Zveřejněno: 10. 2. 2015    Rubriky: