SEMINÁŘ: BEST PRACTICE PŘI ŘÍZENÍ PROJEKTŮ VE ZLÍNĚ

Společnost Technodat s Komorou projektových manažerů Vás zvou na networkingové setkání zaměřené na témata spojená s profesí projektového manažera.
Kdy: 24. 11. 2016 v 17 hodin
Kde: školící středisko společnosti Technodat
  • Zajímá Vás téma projektového řízení a nemáte v pracovní době prostor pro účast na seminářích?
  • Neměli jste možnost zúčastnit se konference pořádanou Komorou projektových manažerů v Praze?
  • Zajímají Vás trendy v oblasti projektového řízení a chcete se podělit o své názory a zkušenosti s řízením projektů s ostatními?

Máme zkušenosti  z aplikací postupů a nasazování nástrojů pro podporu řízení projektů a společně s Komorou projektových manažerů Vás zveme na seminář.

Zprostředkovaně Vám přineseme vybrané přednášky z letošní konference projektového řízení:

Best practice – Dobrý sluha, špatný pán (autor: Martin Klusoň)

Mozek: Dobrý sluha, špatný pán (Janka Chudlíková)

Sirky dětem do ruky nepatří (autor: Roman Slivka)

Není malých projektů (autor: Zbyněk Šlosar)

Velký projekt není program (autoři: Marek Adamec a Petr Zeman)

Zveřejněno: 24. 11. 2016    Rubriky: