Předvánoční networking na téma „Participativní komunikace”

dovolujeme si vás pozvat na předvánoční setkání, které jsme se tentokrát rozhodli věnovat lehčímu, ale neméně důležitému tématu komunikace.

Termín: 7. 12. 2015 od 18.00

Místo konání: POTREFENÁ HUSA HOLEŠOVICE, Dukelských hrdinů 696/43,Praha 7, www.potrefenahusa7.cz

Máme pro vás připravena vánoční překvapení a to hned dvě. Tím prvním je přednášející, který vás zábavnou a interaktivní formou provede tématem „Participativní komunikace“. Je jím odborník působící dlouhá léta na trenérské pozici a specializující se na komunikaci, manažerské a prezentační dovednosti.

To druhé překvapení – malé a voňavé si jako pozornost odnesete domů.

Přijďte se dozvědět něco nového o komunikaci, užít si s kolegy milou atmosféru, třeba dojde i na veselé historky z projektového prostředí J.

V případě zájmu se, prosím, registrujte na emailové adrese: stepanka.bodlakova@komorapm.cz do 6. 12. 2015

Těšíme se na viděnou

Komora projektových manažerů

Zveřejněno: 7. 12. 2015    Rubriky: