PMCup 2015 – 1. ročník

Sportování vede ke zdraví člověka i projektu.

Kde: TJ Spartak Hrdlořezy

Kdy: sobota 5. září 2015

Přijďte a zúčastněte se sportovní akce PMCUP, v jejímž průběhu se setkáte se svými přáteli i dalšími kolegy z rybníčku projektového řízení, ale také uděláte něco pro své zdraví. Můžete změřit své síly ve volejbalovém turnaji a ukázat i své další sportovní kvality a nadšení J. Pro nejlepší týmy jsou připraveny hodnotné ceny. Těšit se však můžete i na jiné sportovní aktivity. Své ztracené síly budete moci doplnit v průběhu večerního grilování.

Přihlaste se jako jednotlivec (200 Kč/os), nebo již s Vašim kompletním volejbalovým týmem (1 000 Kč/6 osob). V ceně je zahrnut jeden drink dle vlastního výběru. Na akci můžete samozřejmě vzít i svoji rodinu a přátele. Neváhejte a dejte vědět co nejdříve, zda byste měli zájem, kapacita akce bude omezená.

Pro přihlášení stačí zaslat email na josef.sarkany@skpr.cz a to nejpozději do 31. srpna2015. Do těla této zprávy prosím napište Vaše jméno, příp. jména členů týmu, který přihlašujete. Platba za tuto akci proběhne až na místě v hotovosti, proto prosím napište, pokud zjistíte, že se akce nebudete moci zúčastnit.

Tuto akci můžete už brzy sledovat na www.pmcup.cz nebo na Facebooku SKPŘ.

 

Přijďte příjemně strávit sobotní den na čerstvém vzduchu s přáteli novými i starými.

Zveřejněno: 5. 9. 2015    Rubriky: