Networking na téma „Řízení rizik v teorii a praxi“

Řízení rizik je jednou ze základních znalostních oblastí projektového řízení. Tato záležitost se často podceňuje a nevěnuje se jí dostatečná pozornost. Způsob, jak mají být rizika v projektu řízena, je popsán v řadě metodik, existuje i mnoho nástrojů a postupů. V praxi se však názory na vnímání toho, co je riziko, jak rizika oceňovat a jak s nimi pracovat v průběhu projektu, nezřídka rozcházejí. Networking by se měl věnovat zamyšlení a odpovědím na podobné otázky a výměně praktických zkušeností jeho účastníků.

Program:

1)    Krátký příspěvek na dané téma

Přednášející : Vladimír Čech (projektový manažer spol. Hewlett – Packard, člen KPM)

2)    Moderovaná diskuse zaměřená zejména na to, jakým způsobem a do jaké míry se v konkrétních projektech v praxi problematika řízení rizik řeší.

Moderátoři : Vladimír Čech (projektový manažer spol. Hewlett – Packard, člen KPM) a          Cyril Drahý (projektový manažer spol. Hewlett – Packard, člen KPM)

Kdy: v pondělí 26.5. 2014 od 18.00 hodin (sraz účastníků na recepci mezi 17.50 – 18.00, recepce HP je v 1. patře)

Kde: v zasedací místnosti společnosti HEWLETT-PACKARD s.r.o.

Adresa:

HEWLETT-PACKARD s.r.o.

BBC Centrum, Budova C

Vyskočilova 1/1410

140 21 Praha 4

Podmínky účasti:

Registrovat se můžete e-mailem na adrese: stepanka.bodlakova@komorapm.cz nebo info@komorapm.cz do 23.5.2014. Počet míst v zasedací místnosti je omezen.

VSTUP JE ZDARMA pro členy KPM a ty, kteří se networkingu účastní poprvé, pro ostatní poplatek 200 Kč.

Těšíme se na setkání s vámi a vašimi kolegy.

Zveřejněno: 26. 5. 2014    Rubriky: