Networking na téma „Nástroje v PM a zkušenosti s nimi“

Tentokrát bychom se rádi věnovali tématu „Nástrojů používaných v PM“.

Termín: 15.6.2015 od 18.00

Místo konání: Ristorante Pizzeria Green Tomato, Jindřišská 938 / 18, 110 00  Praha 1

Excel, Project nebo používáte při své práci jiný nástroj? Oslovili jsme kolegy z větších či menších společností napříč trhem, aby se s námi podělili o své zkušenosti s nástroji v PM. Jaké nástroje v PM používají, jaké s nimi mají zkušenosti, jak se jim s nimi pracuje, co jim vyhovuje, co by řešili jinak? Zda mají nějakou vychytávku (udělátko), co mají navíc a co jim v práci pomáhá a co naopak komplikuje?

A co vy? Jaké nástroje PM při své práci používáte, chtěli byste je doporučit kolegům?

Přijďte si vyměnit zkušenosti  nejen s nástroji v PM.

Registrace a podmínky účasti:

Registrovat se můžete e-mailem na adrese: stepanka.bodlakova@komorapm.cz nebo info@komorapm.cz do 12.6.2015.

Počet míst v restauraci  je omezen. Prosíme vás o včasnou registraci. VSTUP JE ZDARMA pro členy KPM a ty, kteří se networkingu účastní poprvé, pro ostatní poplatek 200 Kč.

Zveřejněno: 15. 6. 2015    Rubriky: