Networking jako „Burza praktických zkušeností, nápadů, materiálů, zdrojů z oblasti Stakeholder managementu“

Stakeholder Management nebo moderněji Stakeholder Engagement pomalu proniká do praxe projektových manažerů i v ČR. Proto jsme další networking pořádaný Komorou Projektových Manažerů tentokrát pojali jako „Burzu zkušeností, nápadů, materiálů, zdrojů z oblasti Stakeholder managementu“. Přijďte ukázat, jak to děláte vy, vyměnit zkušenosti nebo se prostě jen nainspirovat ukázkami, příklady a literaturou kolegů. Máte jedinečnou možnost se podílet na interaktivním workshopu, kterým Vás provede tým ze Symphery vedený Martinem Klusoněm (prezidentem KPM). Uvidíte, jakým způsobem řídí stakeholdery kolegové z jiných firem a objevíte jednoduché i složitější metody. Zapojte se aktivně! Doneste, „co máte“ – nástroj, knihu, ukázku nebo třeba projektový newsletter jako ukázku nadstandardní komunikace.

Místo konání: Atos IT Solutions and Services, s.r.o.Doudlebská 1699/5, Praha 4, zasedací místo Prague, 3. Patro hned vedle recepce

Termín konání: 24.11.2014, od 18.00, sraz na recepci v 17.45.

Parkování: Parkování je možné v garážích pod budovou, zajíždí se do nich z magistrály směr z centra. Pro návštěvy je garážích určeno jen pět parkovacích míst, ale bude možné parkovat na místech pro zaměstnance. Případně je možné parkovat v nákupním centru Arkády nebo u Bauhausu.

Podmínky účasti

Registrovat se můžete e-mailem na adrese: stepanka.bodlakova@komorapm.cz nebo info@komorapm.cz do 20.11.2014. Počet míst v zasedací místnosti je omezen. Prosíme Vás o včasnou registraci.

VSTUP JE ZDARMA pro členy a partnery KPM a ty, kteří se networkingu účastní poprvé, pro ostatní poplatek 200 Kč.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Zveřejněno: 24. 11. 2014    Rubriky: