Afterwork – Umění zpětné vazby

 

Aktivita je realizována Společností pro projektové řízení, z. s. – sekcí YOUNG CREW Czech Republic.

Setkání je určeno všem, kteří se chtějí dozvědět teoretické informace o zpětné vazbě, ale hlavně si rádi prakticky vyzkouší osvědčené techniky podávání i přijímání zpětné vazby.

Termín, čas:  25. 2. 2016od 17:30 do 20:00 hodin

Místo konání akce: Centrum dopravního výzkumu, v. v. i., Líšeňská 33a, 636 00 Brno (Dopravní dostupnost a mapa je zde.)

Obsah akce a přednášející

Zamysleli jste se někdy nad tím, ž poskytování zpětné vazby je každodenní záležitostí každého z nás? Víte však, jak zpětnou vazbu správně a efektivně podávat i přijímat? Říká se, že zpětná vazba je snídani šampionů My si však nadělíme spoustu zpětné vazby k večeři, při našem dalším večerním AfterWorku. Přijďte na workshop Umění zpětné vazby, kde si budete moci teoreticky, ale hlavně prakticky vyzkoušet osvědčené techniky podávání i přijímání zpětné vazby. To vše v bezpečném prostředí pracovního kolektivu workshopu. Načerpané znalosti však můžete hned další den použít ve vaší praxi a pomáhat tak svým kolegům i přátelům.

Afterworkem provází Ing. Michaela Gongolová, která se rozvoji pracovníků a jejich schopností věnuje posledních 5 let a momentálně půobí jako Training & Development Specialist ve společnosti Moravia IT s.r.o. Dříve působila jako projektová manažerka Know How Klubu, kdy se starala o online vzdělávání v oblastech osobní produktivity, obchodu a online aplikací.

 

– Registrace probíhá pomocí formuláře zde

– Neváhejte a zaregistrujte se co nejdřve, počt míst je kapacitněomezen.

 

Zveřejněno: 25. 2. 2016    Rubriky: