Afterwork s Hanou Ducháčkovou – Minimalistické řízení a jeho aplikace na design produktů a řízení procesů

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew CR Vás zvou na afterwork s expertkou na minimalistické řízení Hanou Ducháčkovou, který se uskuteční dne 17. 10. 2018 od 18 hod ve školicím centru Shine Consulting, Vítězné náměstí 577/2, Praha 6 Dejvice.

Mnoho projektů a organizací se dnes potýká s problémem narůstající komplexity, náročnosti a nepřehlednosti. Snaha inovovat a zlepšovat často naráží na tyto mantinely. V rámci teoretické části se dozvíme, jaké aktuální problémy a jevy vedou k potřebě minimalistického řízení. Vysvětlíme si jaké jsou základní principy minimalismu v řízení a jak minimalistické principy zakomponovat do různých oblastí řízení. Uvedeme si několik příkladů aplikace na oblasti designu produktů, návrhu IT řešení, designu IT architektury, řízení organizace, procesů atd. V praktické části si vyzkoušíme efekt aplikace těchto principů. Inspirace pro toto cvičení pochází od slavného Pabla Picassa.

 

Svoji účast registrujte na formuláři zde: https://www.ipma.cz/afterwork-s-hanou-duchackovou-minimalisticke-rizeni-a-jeho-aplikace-na-design-produktu-a-rizeni-procesu-17-10-2018/.

 Přednášející

HanaDucháčková působila od roku 2006 v různých zemích Evropy jako člen management týmu obřího IT projektu. Po vstupu do IBM v roce 2010 působila převážně v roli projektové a portfolio manažerky ve Švýcarsku. Mimo projektový a portfolio management má Hana zkušenosti v oblasti global delivery, řízení akvizic, tranzice a transformace, řízení procesů, finančního controllingu, critsit managementu. Mimo práce se věnuje své roli Project Management Profession Champion a vede mladé projektové manažery v IBM ke složení komplexní profesní certifikace. Dále se věnuje doktorandskému studiu na Rockfield University of Management v Zurichu, kde absolvovala nejprve bakalářské a poté MBA studium.

 Pro koho je workshop určený

Pro všechny projektové manažery a zájemce o projektové řízení, které lákají nové přístupy v projektovém řízení ověřené praxí. Žádné zvláštní dovednosti nejsou potřeba.

Zveřejněno: 17. 10. 2018    Rubriky: