Afterwork IPMA YC Praha – PM a freelancing

Společnost pro projektové řízení, o.s., a IPMA Young Crew CR Vás zvou na speciální workshop o projektovém řízení a freelancingu, kterým provede zahraniční lektor z Lotyšska.

Přijďte si 9. listopadu poslechnout vyprávění Gundarse Strazdinse o tom, jak být efektivním projekťákem na volné noze, zvládat projekty napříč kontinenty, a přitom si najít čas na své záliby. Poskytne rady, které Vám nikdo jiný u nás nedá.

Překonejte mýty o freelancingu skrze zkušenost projektového manažera, marketéra a experta na vizuální komunikaci, který je vyhledávaným event managerem, řídí projekty z různých zemí světa, spolupracuje s neziskovými organizacemi, startupy či SME, je talentovaným designérem a především osobností, kterou stojí za to potkat.

Rozhodně se budete dobře bavit, Gundars ví, jak zaujmout publikum, a to se vší pokorou a humorem, který je nám blízký.  V Praze je již poněkolikáté a velmi si Česko oblíbil. Těší se na Vás.

Afterwork se koná 9. 11. od 18hod v prostorách školicího centra Shine Consulting na Praze 6 Dejvicích.

Učebna je kapacitně omezena, proto se neváhejte přihlásit co nejdříve. Akce je zdarma. Lektor bude prezentovat v anglickém jazyce.

Závazná registrace zde: https://goo.gl/forms/0tbCf5Uai5x6UZNz2

Více informací o lektorovi níže:

http://visualexpert.co/about-me/

https://www.facebook.com/VisualExpertGundars/

https://www.linkedin.com/in/gstrazdins

 

Jsou vítáni jak začínající projektoví manažeři a studenti, tak zkušení odborníci, kteří se nebojí sdílet svoje zkušenosti. Žádné zvláštní předpoklady nejsou potřeba, pouze dobrá nálada a chuť něco nového se dozvědět.

 

Zveřejněno: 9. 11. 2017    Rubriky: