12. ročník konference PROJEKTOVÉHO MANAGEMENTU ve Zlíně

Konference Projektový Management vznikla již v roce 2005 a od té doby proběhlo 11. ročníků, kterých se zpravidla účastní přes 200 projektových manažerů z ČR i ze zahraniční napříč všemi obory. Kromě výborných přednášek a praktických workshopů je ojedinělým rozsáhlý společenský večer, který poskytuje mnoho příležitostí k networkingu.

Tématem pro rok 2019 je člověk x stroj, takže se jistě můžeme těšit na příspěvky nejen mechanické, ale i z oblasti umělé inteligence apod.

Za organizaci a program je zodpovědný stabilní tým Eva Šviráková (UTB FMK) a Jan Doležal (PM Consulting), kteří se podíleli na de facto všech proběhnutých ročnících.

Konference projektový management se uskuteční ve dnech 15. a 16. května 2019 v prostorách Vzdělávacího komplexu UTB (Štefánikova 5670, 760 01 Zlín). Odborný program bude probíhat kompletně v tomto moderním prostoru, společenský večer bude v úžasných prostorách nově otevřeného Obchodního domu. Začátek odborného programu je 15. 5. 2019 v 9:30 hodin, v 8:30 hodin je zahájena registrace účastníků konference. Zveme vás na ranní kávu.

Více informací a registrace: https://www.konferencepm.cz, Komora PM je odbornám partnerem konference, proto pro členy komory platí zvýhodněné vstupné.

Zveřejněno: 15. 5. 2019    Rubriky: