Workshop: Posilte vnitřní motivaci objevením svého PROČ

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew CR Vás zvou na Afterwork na téma posílení vnitřní motivace s Martinem Čechákem a Michalem Holubem, profesionálními kouči a lektory leadershipu s bohatými manažerskými zkušenostmi.

Workshop se koná dne 23. 9. 2019 od 17 hod v Tréninkovém centru SHINE Praha na adrese Vítězné nám. 2, Praha 6, v učebně ve 4. Patře.

Dozvíte se, jak je důležité znát své vnitřní motivy, PROČ děláte, co děláte. Na příkladech lidí, týmů a organizací si ukážeme, jak významně se proměnili uvědoměním si svého proč. V praktické části workshopu si osobní PROČ zformulujete a zážitkovým způsobem ukotvíme. Stane se Vaší součástí a povede Vás k větší spokojenosti a výkonnosti v práci i životě.

Další informace a registrační formulář naleznete zde: https://www.ipma.cz/afterwork-posilte-vnitrni-motivaci-objevenim-sveho-proc-23-9-2019/

Neváhejte se přihlásit co nejdříve. Počet míst je omezený. Vstupné činí 300 Kč a bude vybíráno na místě v hotovosti nebo platbou QR kódem. Vstupné zdarma mají členové IPMA ČR a IPMA Young Crew, a komor PMI a KPM.

 

Zveřejněno: 23. 9. 2019    Rubriky: