Odměňování a motivace v agilním prostředí: Mýty, fakta, zkušenosti

Další společná akce  IPMA, KPM a PMI tentokráte s tématem Odměňování a motivace v agilním prostředí: Mýty, fakta, zkušenosti.

Rádi bychom navázali na historicky první společný networking, který proběhl na počátku listopadu 2018.  Akce byla zaměřena na výměnu zkušeností se zaváděním agility do bankovního prostředí. Akce byla ojedinělá i zvoleným formátem akce, kdy po úvodní krátké a vtipné agilní polemice Romana Slivky a Ondřeje Kavuly následovaly workshopy ve skupinkách po osmi lidech metodou World-Café, abychom výstupy těchto workshopů ve finále prodiskutovali v závěrečné panelové diskuzi.

V dubnu na úspěšné setkání navážeme.

Datum konání: úterý, 16. 4. 2019, 08:55 h – 12:00 h

Místo konání: PWC Experience centrum, Hvězdova 1727/2, Praha 4

A co nás tedy čeká?

Opět využijeme osvědčený formát a strávíme společně dopoledne v atraktivním prostoru PWC Experience center. Můžete se těšit na úvodní přednášku, která téma uvede a budeme pokračovat diskusí metodou world-café. Konkrétně se podíváme na motivaci a odměňování z pohledu:

·        Týmu

·        Jednotlivců

·        Externistů

·        Dodavatelů

Den opět zakončíme panelovou diskusí. Kromě příjemného zážitku si odnesete shrnutí z každé oblasti, které dostanete emailem po skončení akce. Mezi panelisty se můžete těšit na Jarku Ceplechovou z EDUTREA, Jirku Tonara z Projectmana, Jána Urigu z PwC, Michala Jaukera z  Raiffeisenbank, Zdenko Staníčka z SHINE Consulting  a další zajímavé osobnosti.

Agenda dne:

8:55 Přivítání od organizátorů

9:00-9:30 Úvodní prezentace

9:30-10:45 Worldcafé (diskuse u celkem 8 stolů, 2×4 témata)

10:45-11:15 Coffee break

11:15-12:00 Panelová diskuse a ukončení

Vstupné: členové IPMA, Komory PM a České komory PMI zdarma, ostatní 300 KčPlatí se při vstupu v hotovosti nebo pomocí QR platby.

Registrace: V kalendáři na webu pmi.cz (omezený počet míst).

Networking pro vás společně pořádají Česká komora PMI, SPŘ a Komora projektových manažerů.

Zveřejněno: 16. 4. 2019    Rubriky: