Afterwork IPMA Young Crew s lektorem Pavlem Minářem

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew Vás zvou na afterwork, který povede známý IT poradce Pavel Minář, spolutvůrce úspěšné webové aplikace na procesní řízení procesoid.com.  Workshop se uskuteční dne 19. 2. 2019 od 18 hod v Inspiration Hub (DataScript s.r.o), Jankovcova 1037/49, Classic 7 – budova C, Praha 7.

 

Účastníci získají vhled do procesního řízení očima zkušeného profesionála a nadšeného procesního manažera. Dozví se, co obnáší agilní procesní řízení, jak lze snížit chybovost systematizací práce, jaká je spojitost mezi procesy a time managementem, či jak lze procesovat kreativní činnost. Představíme si praktické ukázky procesů, které mohou být inspirací pro Vaše každodenní procesy a vést ke zvýšení osobní výkonnosti.

 

Neváhejte se přihlásit co nejdříve na formuláři zde:

https://www.ipma.cz/procesy-pro-kazdodenni-praxi-afterwork-s-pavlem-minarem-19-2-2019/

 Počet míst je omezený. Vstupné činí 200 Kč a bude vybíráno v hotovosti na místě. Vstupné zdarma mají členové IPMA ČR a IPMA Young Crew.

 

Přednášející

Pavel Minář je všestranná osobnost. Především je autorizovaný Google Cloud Partner a pomáhá firmám s nasazením G Suite. Stál u zrodu aplikace www.procesoid.com, jednoho z nejvíce user friendly nástrojů pro procesní řízení.

Bezmála 20 let pracoval v ZONER software, kde se vypracoval na pozici technického ředitele divize Software. Před pár lety se rozhodl pro změnu a působí na volné noze. Získal ocenění Živnostník roku Jihomoravského kraje.

Píše osobní blog, hraje improvizační divadlo, rád fotí a jezdí na kole. Více na www.minar.cz.

Zveřejněno: 19. 2. 2019    Rubriky: