Jak chytře a psychologicky nastartovat projekt i jeho tým –

Projekt na startovní čáře je ovlivněn zejména schopností týmu rychle se sladit a sehrát tak, aby všichni vyšli stejnou cestou směřující k dosažení stanovených cílů. Jak se při zahájení projektu v heterogenním týmu dobře zorientovat a vést jej k úspěšnému cíli? Jakých chyb se při startu projektu dopouštíme a jak je takticky eliminovat?  

IPMA Česká republika, z.s., a IPMA Young Crew Vás srdečně zvou na workshop se zkušenou lektorkou, psycholožkou a osobní koučkou Zuzanou Ježkovou, který se uskuteční dne 10. 4. od 17:30 ve školicím centru Shine Consulting na Praze 6 v Dejvicích.

Na modelovém příkladu si vyzkoušíte, jaká omezení nastávají při spouštění projektu, a následně výkladem s příklady se dozvíte, jak se chybám vyvarovat z pohledu psychologického i na základě aplikace technik projektového řízení.

Přednášející:

Zuzana Ježková je zkušená lektorka. Pravidelně organizuje odborná školení, zážitkové tréninky a rozvojové kurzy. Zaměřuje se na oblast projektového řízení, sebeřízení, work-life balance, komunikační dovednosti a další soft skills.  Je certifikovanou konzultantkou projektového řízení (IPMA® PMC). Sama víc jak 11 let pracovala jako projektová manažerka (má certifikáty IPMA, PMI i PRINCE2).

Napsala e-knihu Hodina navíc každý den, přispívá na blog psychologicketipy.cz a mnoho dalšího. Více se můžete dozvědět na zuzanajezkova.cz.

Akce je zdarma. Účastníci se mohou registrovat zde:

Neváhejte se přihlásit co nejdříve, počet míst je omezen.

Těšíme se na Vaši účast.

 Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku

Zveřejněno: 12. 3. 2018    Rubriky: