AGILE v bankovním sektoru (mýty, fakta, zkušenosti)

Datum konání: čtvrtek, 8. 11. 2018, 08:30 h – 12:00 h

Místo konání: Hotel Ambassador, salonek Bridge, Praha 1

Dvakrát měř a jednou řež již dávno neplatí. Nyní je v módě AGILE, tedy „fail fast and cheap“. Jenže někde je problém. Ve většině případů implementace agile v českém bankovní sektoru je to zatím „very expensive failure“. Ti, které implementace agile čeká, si oprávněně kladou otázky: “Začínat s tím nebo počkat až to přejde?” “Jak a kde začít?”, a “Jak neskončit špatně?”.

Pojďme si vyměnit zkušenosti a zkusit najít odpovědi na tyto a jim podobné otázky!

Ve čtvrtek 8. listopadu 8:30 – sálonek hotelu Ambassador (ZLATÁ HUSA), Václavské náměstí 840/5, Praha 1

A na co se můžete těšit? Interaktivní formou s vámi a vašimi kolegy z našich významných finančních institucí probereme mýty o agilitě a agilní transformaci v organizacích, vyměníme si cenné zkušenosti z praxe a prodiskutujeme co reálně lze aplikovat a co ne.

8:30 Registrace, snídaně

8:55 Přivítání hostů (Alena VejsadováMichal KorfStanislav Bílek)

9:00 „Vemte rozum do hrsti“ úvodní prezentace – Souhrn klíčový faktorů neúspěchu při implementaci agile. (Roman SlivkaOndřej Kavula)

9:30 Pět sprintů pro pět squadů (networking metodou Worldcafé)

10:45 Coffe break

11:15 Panelová diskuze (hosté: Roman Slivka, Ondřej KavulaJaroslav ProcházkaMiloš LokajíčekMichal JaukerPřemysl MikaKarel SmutnýJirka Khun)

12:00 Konec

Vstupné: členové Komory PM a PMI zdarma, ostatní 300 Kč. Platí se při vstupu v hotovosti nebo pomocí QR platby.

Registrace: https://www.pmi.cz/kalendar-akci/event/204-agile-v-bankovnim-sektoru-myty-fakta-zkusenosti

Networking pro vás společně pořádají Česká komora PMI, Komora projektových manažerů a IPMA.

Zveřejněno: 8. 11. 2018    Rubriky: